Чергові затримання адвокатів в окупованому Криму

Як повідомляє громандський рух «Кримська солідарність», під час виконання своїх професійних обов’язків було затримано двох адвокатів – Айдера Азаматова та Еміне Авамілеву. Вони прибули захищати адвоката Назіма Шейхмамбетова.

фото взято зі сторінки громадського руху “Кримська солідарність”

«Мене та адвоката Авамілеву Еміне затримали співробітники поліції при виконанні професійних обов’язків із захисту адвоката Шейхмамбетова біля будівлі Центрального районного суду міста Сімферополя та везуть на вул. Богдана Хмельницького 4, для з’ясування обставин скоєння адміністративного правопорушення за ч.1 ст.20.2.2 КоАП РФ», – повідомив адвокат Айдер Азаматов.

Наразі тримаває судове засідання по справі Назіма Шейхмамбетова, до захисту якого допустили лише 3 адвокатів – Сіяра Паніча, Еміля Курбедінова та Сафіє Шабанову.

На захист затриматих адвокатів відправився адвокат Едем Семедляєв заразом з Рефат Юнусом.

До захисту Назіма Шейхмамбетова не було допущено адвокатів Лілю Гемеджи та Рустема Кямілева, юриста Ельвіну Семедляєву та громадських захисників Айдера Сулейманова та Луфтіє Зудієву – не зважаючи на те, що вони були вписані до клопотання про захисників.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.