Громадська спілка ДПЛ Крим / HRH Crimea Civic Union

Дім прав людини Крим (ДПЛ Крим) – це громадська спілка, яка наразі обʼєднує чотири правозахисні організації: три, що виїхали з території Кримського півострова в період початку його окупації і незаконної анексії з боку Російської Федерації та одну, що була заснована на материковій частині України в Києві, але з 2014 року розпочала активну роботу, в тому числі в напрямку захисту прав людини в Криму. / Human Rights House Crimea is a civic union that currently unites four human rights NGOs: three of them moved from the territory of the Crimean Peninsula at the beginning of its occupation and illegal annexation by the Russian Federation and one that was founded on the mainland of Ukraine in Kyiv, but since 2014 also works in the direction of human rights protection in Crimea.

ДПЛ Крим є членом міжнародної Мережі домів прав людини, яка обʼєднує понад 80 організацій в країнах Європи, Кавказу та Балкан, що підтримується Фондом домів прав людини. / HRH Crimea is a member of the international Network of Human Rights Houses that unites over 80 organisations in Europe, the Western Balkans, and the Caucasus, and is supported by the Human Rights House Foundation.

Наша мета: розвиток та посилення потенціалу організацій, що займаються захистом прав людини в Криму, для ефективної та системної роботи із просування і дотримання прав людини у зв’язку з окупацією півострова. / HRH Crimea aims to develop, strengthen, and coordinate the capacity of organisations involved in human rights protection in Crimea, ensuring effective and systematic human rights promotion and protection work

Організації Спілки / Member Organisations

1. Регіональний центр прав людини, м. Севастополь (тимчасово м. Київ) / Regional Center for Human Rights

2. Центр громадянської освіти «Альменда», м. Ялта (тимчасово м. Київ) / The Center for Civic Education “Almenda”

3. Кримська правозахисна група (тимчасово м. Київ) / Crimean Human Rights Group

4. Центр прав людини ZMINA (м. Київ) / Human Rights Centre ZMINA

Партнери та донори / Partners and donors

Фонд домів прав людини / Human Rights House Foundation
Міністерство закордонних справ Норвегії / Norwegian Ministry of Foreign Affairs