Конференція «(Не)Безпека Криму та Чорного моря в умовах війни Росії проти України»

6 липня відбулась конференція «(Не)Безпека Криму та Чорного моря в умовах війни Росії проти України», присвячена ситуації в окупованому Криму та порушенням прав людини. 

Яку стратегію має дотримуватися Україна для деокупації південних регіонів і Криму? Яка зараз там військова ситуація та ситуація з правами людини? Як ЄС та інші регіональні гравці мають поводитися з Росією, щоб забезпечити довгострокову безпеку в Чорноморському басейні?

Всі ці питання були порушені під час заходу.

”Ми не можемо собі дозволити компроміси щодо нашої територіальної цілісності, бо йдеться не тільки про територію – передусім йдеться про людей, яких ми таким чином зраджуємо та віддаємо на поталу диктатору. В тому числі, корінний народ – кримських татар, у яких немає іншого дому, лише Крим”

зазначила Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим

В обговоренні взяли участь наступні експерти:

  • Таміла Ташева, Постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим
  • Доктор Андраш Рац, науковий співробітник Програми безпеки та оборони Німецької ради з міжнародних відносин 
  • Ольга Скрипник, голова Кримської правозахисної групи (однієї з організацій-засновниць ДПЛ “Крим”), координаторка групи з прав людини та міжнародного гуманітарного права експертної мережі Кримської платформи 
  • Вільфрід Джилге, радник з медіації в Україні, Центр міжнародних миротворчих операцій, науковий співробітник Німецької ради з міжнародних відносин

Переглянути відеозапис конференції можна тут.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.