Моніторинговий звіт “Універсальний солдат” або Освіта як знаряддя Росії на окупованому півдні України” липень 2022

Влада рф продовжує і надалі знищувати українську націю на окупованих територіях як таку та створювати мотивацю у дітей з окупованих територій добровільно йти на службу до збройних сил РФ. Наприклад, протягом липня в таборах Криму відпочивали діти півострова, окупованих територій Запорізької, Херсонської, Луганської, Донецької областей та діти військових, які воюють на території України.

Програми деяких таборів включали певні активності, спрямовані на формування російської ідентичності, патріотичне виховання та популяризацію військових і силових професій.Також діти відвідували табори, які прицільно спрямовані на підготовку з дітей солдат. З поміж яких можна навести приклад воєнно-патріотичної програми «Гірський стрілок», табору «Юнармієць», тематичної зміни в таборі в «Ласпі» «Ростемо патріотами», тематичної козачої зміни в таборі «Дельфін», військово-польових зборів на території коси Беляус.

ЦГП “Альменда”, одна з організацій-засновниць ДПЛ “Крим”, підготувала моніторинговий звіт “Універсальний солдат” за липень 2022 року, в якому ви можете детальніше дізнатись про вищезгадані факти.

Моніторинговий звіт українською
Моніторинговий звіт англійською