Затримання адвоката Едема Семедляєва співробітниками кримського Центру з протидії екстремізму та винесення штрафу

26 травня Едема Семедляєва було затриманий працівниками ЦПЕ Русланом Шамбазовим та Констянтином Уразовим в м.Севастополь.

Дружина адвоката розповіла: «Його затримали на вулиці Лермонтова у Сімферополі. Едем повідомив мені, що його затримують за якусь публікацію у соцмережах. Співробітники центру посадили його в автомобіль, і вони поїхали».

Представники незаконної влади складають протокол за ч. 2 ст. 20.3.3 КпАП Росії (публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних сил РФ для захисту інтересів Росії та її громадян).

Як повідомляє громадський рух «Кримська солідарність», адвоката Едема Семедляєва звинувачують у розміщенні в Фейсбуці в розділі «Публікації» постів якогось Рафіса Кашапова, який 16 квітня писав про дії військових сил рф. Проте Семедляєв наголошує, що не має ніякого відношення до тієї публікації.

Захист зазначив, що адвоката не можна притягувати до адміністративної відповідальності через процесуальні порушення, відсутність події та складу правопорушення.

Та все ж Київський районний суд визнав Едема Семедляєва винним і присудив 75 тисяч рублів штрафу. Едем Семедляєв має намір оскаржити дане рішення.