Human Rights House Foundation визнана в рф «небажаною організацією»

Генеральна прокуратура Росії визнала небажаною в РФ діяльність міжнародної організації Human Rights House Foundation та її філій в Україні, Литві, Грузії та Вірменії.

До переліку цих організацій входять:


У Генпрокуратурі заявили, що діяльність Фонду Домів прав людини та пов’язаних із нею організацій «спрямована на порушення територіальної цілісності держави, дестабілізацію суспільно-політичної обстановки, дискредитацію внутрішньої та зовнішньої політики, що проводиться керівництвом країни, формування громадської думки про необхідність зміни влади неконституційним шляхом».


Фонд Домів прав людини (ФДПЛ) не вважає цей статус законним й коментує цю дію: «прагненням рф ізолювати російських правозахисників та правозахисні організації від міжнародної спільноти та перешкоджанням надходженню інформації з Росії».

Ми вважаємо, що стійкі зміни в галузі прав людини можуть бути досягнуті, якщо сильне та незалежне громадянське суспільство буде обʼєднане солідарністю та здатне вільно робити свій внесок разом з іншими зацікавленими сторонами у просування та захист прав людини вдома та за кордоном.

Наша організація, як і раніше, прагне до просування та захисту основних прав, які лежать в основі незалежного громадянського суспільства і дозволяють притягати до відповідальності установи та окремих осіб”

– підкреслює ФДПЛ.


Детальніше читайте в заяві Фонду Домів прав людини.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.