Кримськотатарський активіст Сервер Барієв: 360 тисяч рублів штрафу за пост у «ВКонтакте»

Кримськотатарський активіст Сервер Барієв отримав штраф у розмірі 360 тисяч рублів та заборону користуватися інтернетом на 1,5 року. Таке рішення виніс російський Південний окружний військовий суд.

Барієв розмістив у «ВКонтакте» публікацію з газети «Ар-рая», яка була кваліфікована як «пропагандистський матеріал Хізб ут-Тахрір» слідчим ФСБ. Сервер Барієв підтвердив, що дійсно розміщував у «ВКонтакте» цю статтю і готовий видалити матеріали. Газета «Ар-Рая» є тижневиком, що видається арабською мовою коштом ісламської політичної партії.

Суму штрафу Барієв зможе виплачувати по 10 тисяч рублів щомісяця протягом 3 років. Телефон та сім-карта Барієва, як «засоби скоєння злочину», будуть знищені. Також Сервер Барієв не зможе займатися адмініструванням сайтів в інтернеті 1,5 року. Під адмініструванням сайтів суддя мав на увазі бути простим користувачем інтернету.

«Я думаю, що півтора року без інтернету поживете, нічого страшного в цьому немає, не найстрашніше, що може бути. Суд врахував, що ви вперше таке діяння вчинили. Подальша ваша доля у ваших руках»

зазначив суддя Горєлов
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.