Насильницька русифікація депортованих в рф українців

За інформацією Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, дітей та вчителів, які були незаконно вивезені з частин тимчасово захоплених районів Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської та Харківської областей і які потрапили на територію окупованого півострова, відбудуться заходи, які мають на меті поширення пропаганди серед цього населення, учням планують видавати російські атестати, а вчителів перекваліфіковувати відповідно до “російських стандартів”.

Як заявив Аксьонов, керівник окупаційної адміністрації рф в Криму, перекваліфікація вчителів відбудеться з метою підготовки їх до роботи за так званими стандартами рф на тимчасово захоплених територіях. Натомість вчителів, які викладають в Криму, будуть направляти на роботу в тимчасово захоплені території України.

Для дітей та студентів, яких незаконно вивезли з вищезгаданих територій, запровадять курси з вивчення російської мови та “правдивої історії”. За словами Аксьонова “такі індивідуальні заходи мають на меті змінити світогляд дитини та змусити повірити у сучасну історію України та росії”. А також, вони продовжать навчання в окупаційних ЗВО на території півострова.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.