Нові вироки у справі «Хізб ут-Тахрір»

П’ятьом кримським татарам винесли вироки по справі кримських мусульман. Вирок ухвалив Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону. Енвер Аметов та Яшар Муєдінов отримали по 13 років колонії суворого режиму. Перші чотири роки відбування у в’язниці – з найсуворішим режимом ув’язнення. А після закінчення терміну ще на рік будуть обмежені у свободі. Обмеження передбачає заборону змінювати місце проживання, виходити з дому з 22 до 6 години, відвідувати публічні масові заходи та зобов’язує відзначатися в контрольних органах двічі на місяць.

Осман Аріфмеметов, Руслан Сулейманов та Рустем Шейхалієв отримали по 14 років колонії, перші чотири роки – у в’язниці. Після відбування строку на них накладено обмеження волі на два роки.

Нагадаємо, що у березні 2019 року одночасно відбулись масові обшуки у будинках кримських татар в окупованому Криму у мікрорайонах Кам’янка та Строганівка міста Сімферополь. А 27 і 28 березня 2019 року російський суд у Сімферополі заарештував усіх затриманих зі звинуваченням в участі у забороненій у РФ організації «Хізб ут-Тахрір».

Фото: Кримська солідарність.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.