Продовження терміну арешту Андрію Білозерову

«20 лютого за клопотанням прокуратури Центрального району Сімферополя відбулося судове засідання, на якому суддя Олександр Вороний задовольнив клопотання прокуратури та ухвалив продовження домашнього арешту до 16 березня 2023 року зі збереженням усіх обмежень, встановлених раніше», – повідомив Андрій Білозеров, колишній викладач Білогірського технікуму.

Саме 20 лютого спливав термін його попереднього арешту (з 21 грудня 2022 року до 20 лютого 2023 року). Його звинуватили в дискредитації ЗС РФ й 23 грудня за статтею 280.3 КК РФ йому присудили два місяці домашнього арешту – з 21 грудня 2022 року до 20 лютого 2023 року.

Нагадаємо, що на викладача було заведено справу через публікацію від 9 жовтня:
«Невинних дітей і жінок України на Донбасі 8 років бомбили ЗС РФ, повертаючи гармати з передової у бік Донецька, а останні пів року знову ж таки ЗС РФ бомблять українські міста і вбивають українських мешканців».

Він і раніше активно висловлював свою позицію проти пвномасштабного вторгнення за що отримував покарання у вигляді арешту на 13 діб у вересні, а у листопаді – 14 діб адміністративного арешту (за публікацію з українською піснею «Червона калина»).

Слід додати, що причиною звільнення з навчального закладу стала проукраїнська позиція Андрія Білозерова.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.