Програма термінової підтримки

Дім прав людини “Крим”, в рамках Програми захисту, здійснює термінову індивідуальну підтримку українських правозахисників, журналістів, громадських активістів, адвокатів, членів їхніх сімей тощо, які працюють на тимчасово окупованій території Криму, відстоюючи права людини на півострові, або які були вимушені переїхати з території Криму та продовжують займатися захистом прав людини в регіоні.

Дім прав людини “Крим” є громадською спілкою, яка об’єднує 4 українських правозахисних організацій, а також є членом міжнародної мережі Домів прав людини, яка охоплює 16 Домів в 11 країнах Східної та Західної Європи, Кавказу та Балкан.

Термінова підтримка здійснюється за напрямками:

  • Медична допомога, яка пов’язана із наслідками травми чи погіршенням здоров’я, отриманого внаслідок адвокатської, журналістської, активістської чи правозахисної діяльності.
  • Психологічна допомога (особисті консультації). 
  • Допомога з екстреною евакуацією.
  • Інше.

Якщо ви потребуєте такої підтримки, будь ласка, напишіть нам на нашу електронну адресу hrhcrimeainkyiv@gmail.com і ми звʼяжемося з вами, щоб організувати допомогу, якщо це буде в наших силах. 

У листі, будь ласка, зазначте як мінімум двох контактний осіб, з числа представників громадянського суспільства України, які могли б підтвердити ваш кейс або вас, як особу, якій необхідна термінова підтримка, та яка входить до переліку вищезазначеної цільової групи Програми захисту.

Якщо вам відомі ті, хто потребує такої допомоги — передавайте інформацію про цю можливість адресно.

У наданні підтримки може бути відмовлено в односторонньому порядку — просимо поставитися до цього з розумінням.

Програма Захисту, яка реалізується Домом прав людини “Крим” спільно фінансується за підтримки Human Rights House Foundation та проєкту ESU.

Проект ESU / Програма «Стійкість» реалізується Фондом домів прав людини у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM, у партнерстві з Фондом «Східна Європа», Домом прав людини у Тбілісі, Білоруським домом прав людини імені Бориса Звозскова та Чорноморським фондом регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу.