Вирок Ансару Османову — 20 років ув’язнення

16 червня Південний окружний військовий суд росії засудив кримськотатарського активіста Ансара Османова до 20 років позбавлення волі, з проведенням 5 перших років у в’язниці.

Османова звинуватили в причетності до діяльності політичної партії «Хізб ут-Тахрір», яка визнана рф терористичною організацією.

«20 років! Це майже 70 років буде Ансару, коли він вийде. Дуже часто читаю інформацію по Криму та бачу як за жорстокі вбивства дають по 7-8 років, а через 3-4 роки вони виходять просто за умовно-достроковим звільненням. Це за вбивство з розчленуваннями, з побиттями, з жорстоким поводженням… А за цю категорію справ такі терміни — за честь, за те, що людина не боялася говорити правду, тим більше приїжджала ще й з одиночними пікетами, вистоювала тут із плакатом: «Кримські татари не терористи, мусульмани не терористи». Це помста спецслужб за таку активну діяльність»

прокоментував вирок захисник Еміль Курбедінов

Прочитати останні слова незаконно ув’язненого можна на сторінці «Кримської солідарності»

До затримання Ансар Османов був членом громадського об'єднання «Кримська солідарність» й регулярно відвідував суди з політично вмотивованих справ; працював художником-різьбяром по дереву.

9 лютого відбувся обшук в будинках кримськотатарських активістів, в т.ч. й Ансара Османова. Після проведення слідчих заходів у будинку Ансара Османова, його заарештували.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.