Затримання адвоката Назіма Шейхмамбетова

26 травня о 17:00 після завершення захисту раніше затриманого колеги Едема Семедляєва було затримано адвоката Назіма Шейхмамбетова.

фото взято зі сторінки громадського руху “Кримська солідарність”

Як повідомляє Постійне Представництво України в АР Крим, Шейхмамбетова притягують до відповідальності за надуманою причиною порушення карантинних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19, а саме знаходження на відстані менше одного метра під час масового заходу на підтримку незаконного затриманого за кілька годин до того адвоката Едема Семедляєва.

«Протягом 8 років ми працюємо у політично мотивованих справах, цим створюємо певні труднощі для правоохоронних органів, показуючи рівень неспроможності кримінальних справ. Ми так звані незручні адвокати, тому щодо нас проводиться така робота. Ми пов’язуємо це із нашою професійною діяльністю. На даний момент, мабуть, проходить акція «посадь адвоката або притягни його до адміністративної відповідальності», – прокоментував Едем Семедляєв, зазначивши, що це, навпаки, мотивує його на роботу.

Назіма Шейхмамбетова затримали та відвезли на ніч до відділу поліції «Центральний» у Сімферополі. До судового засідання, яке відбудеться 27 травня о 13.00, він перебуватиме у кімнаті для адміністративно затриманих та обмежений у свободі пересування.

27 травня Назім Шейхмамбетов отримав 8 діб адміністративного арешту – таке рішення виніс Центральний районний суд Сімферополя.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.