Зустріч Домів прав людини House Treff 2022

Мережа Домів прав людини охоплює 16 Домів, які займаються правозахистом в 11 країнах світу. Нещодавно представники всіх Домів прав людини зустрілись на зустрічі Домів прав людини House Treff 2022 від Human Rights House Foundation задля зміцнення співпраці та партнерських відносин між Домами прав людини, вираження підтримки та солідарності на тлі подій, які наразі є актуальними не лише для нашої країни, але й світової громади.

Від Human Rights House Crimea в заході взяли участь представники наших організацій-засновниць Дому – Masha Sulialina від ЦГП “Альменда”/CCE “Almenda” та Kateryna Petrova від Regional Center for Human Rights.

“Є відчуття неймовірної турботи та підтримки від учасників та організаторів. В Україні правозахисники зараз дуже сильні, бо ми проживаємо складні часи і маємо працювати із психологічно важкими речами. Дуже цінно відчути, що про тебе турбуються, оскільки в нас самих часу на турботу про себе зараз не вистачає – а тут ціла Мережа Домів прав людини висловлює свою підтримку і показує свою солідарність.”

зазначила Катерина Петрова після зустрічі

Крім того, перед посольством росії у Вільнюсі відбулась Демонстрація на підтримку України.