РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ ТЕРМІНОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗА ГРУДЕНЬ 2023 – ЛЮТИЙ 2024

Дім прав людини Крим продовжує реалізувати програму термінової підтримки для правозахисників, адвокатів, активістів та журналістів з Криму.

Протягом зимового кварталу (грудень 2023 – лютий 2024) фінансувалося таке:

– психологічна допомога правозахисникам у формі психосоціальній реабілітації та емоційного відновлення (ретрит) та психологічна допомога журналістам,

– витрати, пов’язані з відвідуванням правозахисниками освітніх заходів, потрібних у їх роботі,

– юридична допомога,

– медична допомога,

– техніка для професійної діяльності журналістів та правозахисників, які працюють по тематиці захисту прав людини в Криму,

– релокація.

За останній квартал бенефіціарами за програмою підтримки стали 33 особи, з яких 13 жінки, 5 дітей, 7 ВПО, 3 особи, що потребували релокації та 1 літня людина.

Більше інформації про Програму захисту можна отримати тут.

Програма Захисту, яка реалізується Домом прав людини Крим спільно фінансується за підтримки Human Rights House Foundation та проєкту ESU.

Проект ESU / Програма «Стійкість» реалізується Фондом домів прав людини у консорціумі громадських організацій на чолі з ERIM, у партнерстві з Фонд Східна Європа, Human Rights House Tbilisi • თბილისის ადამიანის უფლებათა სახლი, Беларускі дом правоў чалавека імя Барыса Звозскава та Чорноморським фондом регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.